Cookie beleid DVO'60

De website van DVO'60 is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Trainers

Trainers

seizoen

trainer

 

 

klasse

 

64/65

Gerard van Opdorp

 

 

3e klasse afdeling

 

65/66

Gerard van Opdorp

 

 

3e klasse afdeling

 

66/67

Frans Ruwe

 

 

2e klasse afdeling

 

67/68

Frans Ruwe

 

 

2e klasse afdeling

 

68/69

Teun van Soest

 

 

1e klasse afdeling

 

69/70

René van den Boom

 

 

1e klasse afdeling

 

70/71

Arie Eikhout

 

 

1e klasse afdeling

 

71/72

Ruud Luteijn

 

 

1e klasse afdeling

 

72/73

Ruud Luteijn

 

 

2e klasse afdeling

 

73/74

Christ van Merode

 

 

2e klasse afdeling

 

74/75

Piet van Osta

 

 

2e klasse afdeling

 

75/76

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

76/77

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

77/78

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

78/79

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

79/80

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

80/81

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

80/81

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

81/82

Piet van Osta

 

 

1e klasse afdeling

 

82/83

Cor van Zantvliet

 

 

2e klasse afdeling

 

83/84

Cor van Zantvliet, Frans Broeren

 

 

2e klasse afdeling

 

84/85

Frans Broeren

 

 

2e klasse afdeling

 

85/86

Frans Broeren

 

 

1e klasse afdeling

 

86/87

Frie Nouwens

 

 

1e klasse afdeling

 

87/88

Frie Nouwens

 

 

1e klasse afdeling

 

88/89

Frie Nouwens

 

 

1e klasse afdeling

 

89/90

Fred van Geel

 

 

1e klasse afdeling

 

90/91

Fred van Geel

 

 

4e klasse B

 

91/92

Fred van Geel

 

 

1e klasse afdeling

 

92/93

Ruud Breugelmans

 

 

4e klasse B

 

93/94

Ruud Breugelmans

 

 

4e klasse B

 

94/95

Ruud Breugelmans

 

 

4e klasse B

 

95/96

Jos Haneveer

 

 

4e klasse B

 

96/97

Jos Haneveer

 

 

2e klasse F

 

97/98

Ad Voermans

 

 

2e klasse F

 

98/99

Ad Voermans

 

 

2e klasse E

 

99/00

Jaap Kense

 

 

3e klasse B

 

00/01

Jaap Kense

 

 

3e klasse B

 

01/02

Jaap Kense

 

 

4e klasse E

 

02/03

Frans Selbach

 

 

4e klasse B

 

03/04

Jacco Broos

 

 

4e klasse E

 

04/05

Jacco Broos

 

 

3e klasse B

 

05/06

Jacco Broos

 

 

3e klasse B

 

06/07

Gommy Nooijens

 

 

3e klasse B

 

07/08

Gommy Nooijens

 

 

4e klasse E

 

08/09

Gommy Nooijens

 

 

4e klasse C

 

09/10

Gommy Nooijens

 

 

3e klasse B

 

10/11

Gerjo Prins

 

 

4e klasse B

 

11/12

Jacco Broos

 

 

4e klasse C

 

12/13

Jacco Broos

 

 

4e klasse B

 

13/14

Jacco Broos

 

 

4e klasse B

 

14/15

Jacco Broos

 

 

4e klasse B

 

15/16

Jacco Broos

 

 

4e klasse D

 

16/17

Tonny Coenen

 

 

4e klasse C

 

17/18

Tonny Coenen

 

 

4e klasse C

 

18/19

Joey Verhoeven, Wouter van de Vendel

 

 

4e klasse C

 

19/20

Wouter van de Vendel

 

 

4e klasse C

 

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!